Nazywam się Paulina Burza Burzyńska. Każdy mój projekt tworzę w oparciu o preferencje klienta oddając w każdą realizację swoje serce i artystyczną wizję. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Już w trakcie studiów rozpoczęłam współpracę z czołowymi firmami z branży, a swoje prace wystawiałam na festiwalach projektowych takich Łódź Design, Nocy z Dizajnem we Wrocławiu, czy kilku międzynarodowych wystawach.

 

Do swoich sukcesów mogę zaliczyć między innymi współpracę z firmą KLER, DEFRA, czy współpracę z firmą NOTI.

Praktykę w zawodzie zdobyłam pracując w firmie Zieta Prozessdeesign, gdzie pod okiem znanego projektanta Oskara Zięty wykonywałam pierwsze realizacje na zlecenie klientów. Współpracowałam również z HANCZAR Studio prowadzonym przez Szymona Hanczara i Magdalenę Garncarz oraz realizowałam duże projekty gastronomiczne we wrocławskiej firmie PATECH Design. 

 

W mojej pracy najbardziej inspirują mnie podróże, muzyka,poznawanie nowych kultur i relacje z ludźmi, to właśnie spotkania z inspirującymi osobami są najlepszym aspektem pracy projektanta.
Jedną z wielu podróży, która wpłynęła na mnie najbardziej to wyjazd do Finlandii, gdzie zwiedzając zakątki pięknego kraju, poznałam również wielu inspirujących ludzi, nabrałam doświadczenia w jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie (Helsinki Metropolia University of Applied Sciences), a przede wszystkim odkryłam zakątki własnej duszy, które ukształtowały mnie jako projektanta.